BİZ KİMİZ?

2000 yılında hizmet sektöründe başlayan maceramız; Organizasyon, Reklam, Fuar ve Kongre stand tasarım, üretim ve uygulama alanlarında edindiğimiz 20 yılı aşkın deneyimimiz, farklı sektörlerde faaliyet gösteren 500’ü aşkın kurumsal firmanın 1000’den fazla projesini hayata geçirdikten sonra edindiğimiz tecrübe ve yüksek kalite hizmet anlayışımızla yeni bir yola çıkma kararı alarak 2021 yılında Pandeminin tam da ortasında ÇAN DESIGN firmasını kurduk.

IMG_0427
1
Blues Yacthing

FUAR VE KONGRE STAND ÇÖZÜMLERİ

 Firmanızın katıldığı uluslararası etkinliklerde marka değerinizi en iyi anlatacak şekilde tanıtmak için sizlerle çözüm ortaklığı yapıyoruz. Nitelikli tasarım anlayışı ve kaliteli üretim ekimiz ile katıldığınız yurtiçi ve yurtdışı fuar, kongre ve özel organizasyonlarda markanızı en doğru şekilde sergiliyor ve katıldığınız etkinliğin ilgi odağı olmasını sağlıyoruz.

İÇ VE DIŞ MEKAN REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Marka imajı her zaman çok önemlidir, bu sebeptende hem dış mekanda hem de iç mekanda oluşturduğumuz tasarımlar ile tüm dikkatleri markanız üzerinde topluyor ve özenle yaptığımız üretim ve uygulamalarla marka imajınıza değer katıyoruz.

baski-makinesi-bg2
baski-makinesi-bg4

DİJİTAL BASKI ÇÖZÜMLERİ

Yüksek teknoloji makine parkurumuz, alanında profesyonel ekiplerimiz ile Markanızın değerini biliyor, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile indoor ve outdoor branding çalışmalarınız da üretim ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Marka olmanın ne kadar zor olduğunu ve marka olduktan sonra bu değeri korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizde bu yola sizin gibi marka olmak için çıktık.